oem-butler.dkOUTLET
THULE Kit 186023
Se flere billeder
Danskautoudstyr.dk

THULE Kit 186023

469,00 kr
Annonce Køb her

Beskrivelse

THULE Kit 186023. Kategori: Transport & Fritid > Tagbøjler til bil. Pris: 469.00 kr. Tilpasningssæt til montering af Thule-tagbøjler til køretøjer med nedfældede rælinger. Passer til: HOLDEN Astra 5-dr Estate med nedfældede rælinger 2010 - 2015 OPEL Astra Sports Tourer 5-dr Estate med nedfældede rælinger 2010 - 2015 Zafira 5-dr MPV (Toure Køb hos Danskautoudstyr.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder THULE Kit 186023.

Hvad koster THULE Kit 186023?

THULE Kit 186023 koster 469,00 kr.

Hvad er EAN / Produktid for THULE Kit 186023?

EAN / Produktid for THULE Kit 186023 er 522531483.

Hvilken kategori tilhører THULE Kit 186023?

THULE Kit 186023 findes i kategorien Transport & Fritid > Tagbøjler til bil.

Hvor kan jeg købe THULE Kit 186023?

Du kan købe THULE Kit 186023 hos Danskautoudstyr.dk.

Du er måske interesseret i